Cennik sprowadzania aut

Cennik sprowadzania aut

Cennik sprowadzania aut

Jedną z ważnych informacji o usłudze jest jej cena. Cennik sprowadzenia auta zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest długość pokonywanej trasy, która w znacznym stopniu wpływa na koszt sprowadzenia samochodu i definiuje jego wysokość.

Kolejnym z tych składników jest typ sprowadzanego pojazdu. Te o niestandardowych gabarytach wymagają transportu z wykorzystaniem specjalnych lawet. Nie można zapomnieć również o ilości transportowanych aut. Ich większa ilość powoduje, że cena wzrasta, ponieważ trzeba wykorzystać specjalny typ lawety (lorę).

Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznej usługi w jak najlepszej cenie. Zawsze informujemy o wszystkich kosztach, dlatego nie musisz obawiać niespodziewanych dodatkowych wydatków. Do wykonania dokładnej wyceny potrzebujemy kilku danych.

Jak otrzymać wycenę usługi?

Jeśli chcesz sprawdzić, ile będzie kosztowało sprowadzenie auta z konkretnego kraju, zadzwoń do nas. Możesz również napisać wiadomość mailową. W jej treści koniecznie uwzględnij:

  • z jakiej miejscowości ma zostać odebrane auto
  • typ auta
  • ilość transportowanych aut
  • preferowany termin wykonania usługi
  • miejsce docelowe, do którego auto będzie przewiezione.

Samochody dowozimy na terenie całego kraju.

Cena sprowadzenia samochodu (netto)*

  • Koszt sprowadzenia auta z Niemiec do Polski – od 750 zł
  • Koszt transportu auta z Holandii do Polski – od 1150 zł
  • Koszt sprowadzenia samochodu z Belgii do Polski – od 1250 zł
  • Koszt transportu samochodu z Szwajcarii do Polski – od 1100 zł

*cena usługi za każdym razem jest ustalana z klientem indywidualnie, po omówieniu szczegółów dotyczących zlecenia. W związku z tym podane ceny są orientacyjne i niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Transport auta do Polski – za co płacisz?

Przedstawione ceny usługi zawierają wkalkulowane koszty za paliwo, opłaty na autostradach, pensję pracownika, koszty eksploatacji sprzętu oraz zabezpieczeń. Zwłaszcza na tym ostatnim aspekcie nigdy nie oszczędzamy, ponieważ dowiezienie pojazdu w niezmienionym stanie jest dla nas bardzo ważne.

Dodatkowo wszystkie nasze lawety i lory regularnie przechodzą niezbędne przeglądy techniczne oraz są na bieżąco serwisowe. Przed wyjazdem w dowolne miejsce dokładnie sprawdzamy sprawność wszystkich elementów pojazdów.

Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje auto lub auta zostaną bezpieczne przetransportowane w dowolnie wskazane miejsce. Istotny jest tu również czynnik ludzki, czyli wysokokwalifikowani kierowcy, którzy prowadzą te pojazdy. Posiadają stosowne uprawienia oraz mają za sobą wiele godzin spędzonych za kółkiem poza granicami kraju. Ich doświadczenie jest bezcenne i to ono znacznie wpływa na bezpieczeństwo podróży.

Nie wspominamy już o tym, jak sympatyczni są nasi kierowcy. Zawsze można liczyć na ich liczne ciekawostki dotyczące aut i zagranicznych wojaży. To jednak gwarantujemy jako bezcenny gratis!