Transport aut z Belgii

Transport aut z Belgii

Transport aut z Belgii

Obok Niemiec i Holandii to Belgia jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków podróży w celu zakupu auta. Wynika to między innymi z niskiego ryzyka kupienia pojazdu z zafałszowanym przebiegiem, ponieważ w tym kraju sprzedawca musi przedstawić oficjalny dokument potwierdzający ilość przejechanych kilometrów.

Na dodatek często nawet niewielkie uszkodzenia są kwalifikowane przez ubezpieczycieli jako szkody całkowite, więc właścicielowi bardziej opłaca się sprzedać auto niż dokonać jego naprawy. Transport samochodu z Belgii przez doświadczoną firmę przewozową jest najlepszym sposobem na bezpieczne przewiezienie upatrzonego auta do kraju.

Transport aut z Belgii – jak wygląda nasza usługa?

Pierwszym krokiem jest zawsze kontakt z naszą firmą. Możesz to zrobić telefonicznie lub e-mailowo. Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz, a my postaramy znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Po otrzymaniu informacji o miejscu odbioru auta, jego typu, ilości (jeśli chcesz przewieźć kilka samochodów) i miejscu docelowym, stworzymy indywidualną wycenę zlecenia. Ty musisz zadbać o stosowne dokumenty, które pozwolą na bezpieczny i w pełni legalny transport auta z Belgii do Polski. Ustalimy również termin realizacji i inne szczegóły.

Po dotarciu na miejsce zajmiemy się załadunkiem auta lub aut oraz ich zabezpieczeniem. Transport samochodu z Belgii do Polski oznacza konieczność przejechania wielu kilometrów, dlatego stosujemy sprawdzone systemy zabezpieczające. Dodatkowo kierowcy kilkukrotnie upewniają się o ich poprawnym założeniu. Na koniec podróży rozładujemy auto we wskazanym miejscu.

Profesjonalny transport samochodów z Belgii do Polski – co zyskujesz?

Korzyści wynikających z powierzenia realizacji takiej usługi doświadczonej firmie jest wiele. Jednak przede wszystkim zyskujesz pewność, że Twój pojazd bezpiecznie dotrze do Polski. Transport aut z Belgii realizują kierowcy często wyjeżdżający w tak długie trasy, którzy mają duże doświadczenie za kółkiem i jazda po obcych drogach nie stanowi dla nich wyzwania.

Możesz również zaoszczędzić pieniądze – szczególnie wtedy, gdy sprowadzasz kilka aut. Transport samochodów z Belgii na lorze jest zdecydowanie tańszy niż powroty tymi autami „na kółkach”, ponieważ każde z nich trzeba zatankować oraz ewentualnie uwzględnić pensję kierowcy.

Realizujemy nie tylko umówione wcześniej transporty aut z Belgii do Polski, ale także przewozy wynikające z nagłej awarii poza granicami kraju, która uniemożliwia samodzielny powrót do domu. Zadzwoń, a my postaramy się jak najszybciej zorganizować pomoc.