Transport aut z Szwajcarii

Transport aut z Szwajcarii

Transport aut z Szwajcarii

Kupowanie aut w Szwajcarii nie jest tak popularne, jak ich sprowadzanie z Niemiec czy Holandii. Prawdopodobnie wynika to z mniejszej znajomości rynku motoryzacyjnego tego kraju, co powoduje, że zdecydowanie mniej aut sprowadzanych jest na własny użytek. Niemniej handlarze bardzo często skupują auta z tego państwa. W związku z tym (zwłaszcza kupując kilka aut) trzeba zorganizować transport samochodów ze Szwajcarii do Polski.

W takich przypadkach najlepiej skorzystać z usług firmy transportowej, która dysponuje odpowiednim sprzętem. Pakowne lory nawet na kilka aut dają szansę na to, że cały transport aut ze Szwajcarii zostanie zrealizowany w trakcie jednej podróży.

Laweta Szwajcaria – Polska – co zyskujesz?

Współpraca z firmą transportową niesie za sobą szereg korzyści. W przypadku przewozu kilku samochodów jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczna opcja. Chęć powrotu „na kołach” wiązałaby się z potrzebą dopełnienia na miejscu wszystkich formalności oraz znalezienia kilku kierowców. Nawet gdyby były to osoby zaprzyjaźnione, które nie oczekiwałyby wynagrodzenia, trzeba policzyć koszt paliwa dla każdego z tych aut oraz opłat drogowych. Laweta jest znacznie tańszą opcją.

Jednocześnie nie każdy czuje się na siłach, by samodzielnie zadbać o transport samochodu ze Szwajcarii do Polski. Jazda po drogach poza granicami kraju wymaga sporo skupienia, a przedłużające się kilometry trasy nie sprzyjają utrzymywaniu koncentracji. Nasi doświadczeni kierowcy z setkami tysięcy przejechanych kilometrów za granicą, bez trudu dowiozą Twoje auta na miejsce.

Doskonale wiemy o tym, że zwłaszcza w przypadku chęci sprzedaży sprowadzanych aut, muszą one dotrzeć do kraju w nienagannym stanie. Stosujemy sprawdzone systemy zabezpieczeń samochodów, dzięki czemu na pewno nie doznają żadnych usterek w trakcie trasy. Kierowcy bardzo dobrze wiedzą jak te zabezpieczenia stosować, więc nie musisz obawiać się o straty w wartości auta.

Jak skorzystać z usługi?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Poprosimy Cię o podanie kilku informacji związanych z miejscem odbioru, typem aut, ich ilością oraz miejscem docelowym. Na tej podstawie wyliczymy indywidualnie koszt transportu auta ze Szwajcarii. Orientacyjne ceny znajdziesz w zakładce cennik.

Ustalimy wspólnie dogodny termin, a przed samą realizacją usługi skontaktujemy się, by upewnić, że będziesz posiadać wszystkie niezbędne dokumenty, które pozwolą na bezproblemowe przekroczenie granicy.

Sprowadzamy do Polski również auta, które uległy nagłej awarii i na skutek ich unieruchomienia dalsza podróż nie jest możliwa.