Transport aut z Holandii

Transport aut z Holandii

Transport aut z Holandii

Udział aut sprowadzanych z Holandii w rynku z roku na rok wzrasta. W wielu przypadkach stały się one alternatywą dla aut sprowadzanych z Niemiec. Dodatkowo Polacy chętnie podejmują stałe lub sezonowe zatrudnienie w tym kraju i w tym czasie poznają holenderski rynek motoryzacyjny. Można kupić na nim bardzo dobre auta w przystępnych cenach, przez co decydują się na zakup oraz transport samochodu z Holandii do Polski.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy transportowej?

Kupno auta za każdym razem wiąże się z szeregiem formalności, które należy dopełnić. W obcym kraju bywa to o wiele trudniejsze ze względu na barierę językową. Dodatkowo w kraju gdzie obowiązują inne przepisy czy znaki, nawet najlepszy kierowca może czuć się zagubiony.

Decydując się na transport aut z Holandii z pomocą firmy transportowej, zyskujesz pewność, że Twój pojazd bezpiecznie dotrze do punktu docelowego. Kierowcy wyruszający w tak długie trasy mają doświadczenie w poruszaniu się po wielu europejskich drogach.

Stosujemy również odpowiednie zabezpieczenia pojazdów, dzięki którym transport aut z Holandii do Polski jest całkowicie bezpieczny. Zupełnie nie musisz obawiać się o uszkodzenie samochodu. Jednakże same systemy nie będą efektywne, jeśli zostaną założone w nieodpowiedni sposób. Tu pomocni są nasi fachowcy, którzy doskonale wiedzą, jak zrobić to dobrze.

Samodzielny transport samochodów z Holandii (zwłaszcza w przypadku kilku pojazdów), może okazać się również nieekonomiczny. Popularnym rozwiązaniem jest wówczas tzw. powrót na kołach, który realizowany jest przez kilku kierowców. Każdy z nich musi otrzymać wynagrodzenie, a dodatkowo trzeba ponieść koszt paliwa dla każdego z tych pojazdów. Wybierając transport profesjonalną lorą, na pewno zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Laweta Polska – Holandia – cena

Aby poznać orientacyjny koszt lawety z Holandii do Polski, przejdź do zakładki cennik. Pełną wycenę otrzymasz podczas kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem wiadomości. Dokładne oszacowanie kosztu usługi zależy od wielu czynników, stąd tak ważne jest dla nas poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań.

Transport aut z Holandii do Polski – jak skorzystać z usługi?

Napisz wiadomość lub zadzwoń, aby umówić transport auta. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usługi oraz przypomnimy o tym, jakimi dokumentami musisz dysponować, by bezproblemowo przewieźć auto. Obsługujemy również „nagłe wypadki” – jeśli Twój samochód uległ uszkodzeniu za granicą i nie możesz kontynuować jazdy, jak najszybciej postaramy się zorganizować dla Ciebie lawetę.